Kariéra

V současnosti hledáme nové kolegy/kolegyně na pracovní pozici:

Skladník

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Odpověď obdržíte e-mailem nebo telefonicky v nejkratší možné době.


Odesláním reakce na naše nabídky zaměstnání poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (1.) na přístup k osobním údajům, (2.) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (3.) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (4.) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (5.) na přenositelnost údajů a (6.) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (7.) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.

MEGAT
VÝROBA Z PLASTŮ ZLÍN SPOL. S R. O.

K Pasekám 273
760 01 Zlín 1

IČO 46966196
DIČ CZ46966196
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Krajským obchodním soudem v Brně, oddíl C, vložka 6806

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

jednatelé společnosti
Ing. Tomáš Dudák a Ing. Jan Mikulka

obchodní manažer
Karel Beníček
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2018 | created in zlin by Weboo | All rights reserved.